Rada Osiedla Bartodzieje zaprasza! 

Home Aktualności Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Osiedla Bartodzieje

Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Osiedla Bartodzieje

Opublikowano 22 marca 2013
smieciW dniu 25.03.br. odbędzie się Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Osiedla Bartodzieje, którego celem jest wypracowania stanowiska rady i wystosowanie apelu do Prezydenta Bydgoszczy – Opłaty za śmieci nie muszą być wyższe! Nie musi być drożej! Jest to reakcja po spotkaniu w ratuszu, które odbyło się w dniu 21 marca 2013 r.
Treść otrzymanego zaproszenia :
Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt w imieniu Stowarzyszenia My Bydgoszczanie zaprosić Państwa do rozważenia wsparcia naszego wspólnego apelu. Jutro w czwartek 21 marca 2013r.spróbujemy wespół z szeregiem organizacji pozarządowych, w tym z radami osiedli Naszej Bydgoszczy wystosować protest, apel (w załączeniu) przeciwko planowanej nieuzasadnionej podwyżce cen za wywóz śmieci, która dotknie de facto każdego mieszkańca. Spotkanie odbędzie się w sali nr 5 w ratuszu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Wiemy, że większość mieszkańców nie ma dzisiaj zielonego pojęcia o niespodziance jaka czeka każdego z nas od 01 lipca 2013r. Stąd jako organizacje pozarządowe stajemy do walki w interesie wszystkich Bydgoszczan!
W przypadku braku reakcji ze strony Prezydenta Bruskiego na nasz apel spróbujemy podjąć działania przedstawienia Radzie Miasta obywatelskiego projektu dotyczącego opłat za wywóz śmieci.
Zwracamy się z propozycją aby Państwa rada po analizie rozważyła podpisanie apelu do Prezydenta Bydgoszczy.
Prosimy o przekazanie nam np.podczas jutrzejszego spotkania lub przesłanie drogą internetową skanu apelu podpisanego nazwą rady i sygnowanego podpisem jej przewodniczącego. Adres do korespondencji: mybydgoszcanie@gmail.com

Liczymy na Państwa odzew bowiem łączy Nas Bydgoszcz!

Z wyrazami szacunku
Mariusz Krupa
Prezes Zarządu Stowarzyszenia My Bydgoszczanie