Rada Osiedla Bartodzieje zaprasza! 

Home Aktualności Zapisy mieszkańców na wyjazd do spalarni odpadów w Niemczech

Zapisy mieszkańców na wyjazd do spalarni odpadów w Niemczech

Opublikowano 20 sierpnia 2013

Oto treść listu, jaki Rada Osiedla otrzymała od firmy ProNatura z prośbą o przekazanie mieszkańcom osiedla:

„Szanowni Mieszkańcy,

Interesują się Państwo problematyką gospodarki odpadami?
Bliska jest Państwu ekologia i ochrona środowiska?
Mają Państwo niepowtarzalną okazję wziąć udział w wyjeździe studyjnym do spalarni odpadów w miejscowości Lauta w Niemczech. Na własne oczy można się przekonać jak z odpadami radzą sobie inne kraje i jak nowoczesne są obecnie budowane, tego typu instalacje. Wystarczy, że przystąpią Państwo do konkursu, który polega na wymyśleniu hasła promującego segregację odpadów oraz napisaniu krótkiego tekstu: „Dlaczego według Ciebie potrzebna jest rozsądna gospodarka odpadami i w jaki sposób możemy się do tego przyczynić?” Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić „Formularz zgłoszeniowy” a następnie wysłać go na podany poniżej adres.
Najciekawsze prace zostaną nagrodzone bezpłatnym, dwudniowym wyjazdem do Niemiec. Formularz i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.generacjaczystejenergii.pl w zakładce „Edukacja Ekologiczna”. Link do Formularza i regulaminu można znaleźć również na Facebook’u na profilu „dalEKOwzroczni”.

Wypełniony Formularz należy wysłać na adres e-mail: dalekowzroczni@pronatura.bydgoszcz.pl, do dnia 31 sierpnia 2013 r., do godziny 23:59, lub na poniższy adres pocztowy do dnia 2 września, do godziny 12:00 (decyduje data otrzymania przesyłki, a nie data stempla pocztowego):

Centrum Promocji i Reklamy Remedia
ul. Dolina 35
85-212 Bydgoszcz
z dopiskiem na kopercie: „Rekrutacja”

Wyjazd organizuje spółka ProNatura w ramach Kampanii Edukacyjnej „dalEKOwzroczni”. Kampania kierowana jest do mieszkańców miast i gmin z obszaru Projektu Budowy Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych, które tworzą: Bydgoszcz, Toruń, Osielsko, Białe Błota, Łubianka, Lubicz, Mrocza, Sicienko, Dobrcz, Lubicz, Nowa Wieś Wielka, Zławieś Wielka, Łysomice, Czernikowo, Obrowo, Wielka Nieszawka, Solec Kujawski.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!”

Tekst również do pobrania TUTAJ.